سؤال تولد اقای 12+1

01 آوریل 2013 07:53 #31124 توسط شايان
تولدت رو تبریک میگم وحید. :cndlblw: :bye: برات آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.برات آرزو دارم در هر کار و مسیری که درونش قدم میذاری به درست ترین و بهترین شناخت در اون برسی :bd: :bd:

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: FeanoR

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

01 آوریل 2013 08:46 #31125 توسط farzam
تولدت مبارك وحيد جان دوست ه با معرفت من....
اميدوارم هميشه سالم و موفق باشي
تنها چيزي كه ميتونم بگ اينه كه:
سالم و موفق " باش "

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

01 آوریل 2013 14:33 #31126 توسط atefe
وحید جان من هم تولدت رو تبریک میگم .برات ارزوی موفقیت و شادی روز افزون دارم :bd: :bd: امیدوارم همیشه خوش و سلامت و پیروز در همه ی کارهات باشی. :bd: :bd: :guitar2: :guitar2:

همیشه عاشق شو وعشق بورز...بزرگ و دوست داشتنی خواهی شد.

01 آوریل 2013 14:35 #31127 توسط atefe
فقط این قضیه ی 12+1 چیه ؟؟!!!! یعنی نمی خواستید عدد 13 رو بیارید!!

همیشه عاشق شو وعشق بورز...بزرگ و دوست داشتنی خواهی شد.

02 آوریل 2013 08:19 #31128 توسط kingmichael
عجب روز باحالی به دنیا اومدی !

تولدت مبارک
امیدوارم همیشه سلامت باشی و به تمام آرزوهات برسی ، احسانم بیشتر ببینی ! :D
:x :x :-P :-P :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd:
:scream: :scream: :scream: :scream: :scream:

02 آوریل 2013 14:31 - 02 آوریل 2013 14:32 #31129 توسط FeanoR
همیشه از اینجور تبریک گفتنا که جواب هر شخص رو جداگانه میدن نه کلی خیلی خوشم میومد، حالا خودم امتحان کنم :))

احسان: :D چی حالی میده :)) خب چیکارا میکنی احسان؟ مشهد خوش گذشت؟ آقا 12+1 چرا؟ تو هم داری مثل بعضیا میشی ها :)) شوخی میکنم این بعضیا ناراحت نشن ها :)) آخه تُپُل عکس اصلی رو بذار، من الان دقیقا درک نمیکنم چرا عکسا رو اینطوری گذاشتی :D حیف که گفتی فلسفی حرف نزن و گرنه یک چند تا جمله قلمبه سلمبه میگفتم خیلی حال میداد، احساس یک کسی بودن به آدم دست میده اونطوری حرف زدن :)) چقدر برای تو چرت و پرت نوشتم، سعی میکنم برای بقیه خلاصه تر بنویسم :D راستی Game Of Thrones هم اومد اینقدر میگفتی کی میاد کی میاد :D

شایان: نه واقعا خیلی حال میده اینطوری نوشتن :D :)) آقا چه خبر؟ نیستی؟ کم پیدایی؟ بیشتر میومدی؟ بیشتر میخوای بیای؟ :)) حیف که احسان گفت فلسفی حرف نزن و گرنه اینجا خیلی کارآمد بود :D :)) شایان جان مرسی از این لطفی که به من داشتی و اومدی تبریک گفتی، خیلی خیلی ممنون و همینطور منم امیدوارم که تو هم به جاهای خوب خوب و بالا بالا برسی :-bd

فرزام: میدونی چه حسی داره اینطوری نوشتن، اینطوری هست که بلند به این شکل اسم طرف رو به صورت بلند صدا کنی "فر زام" بعد یک کاغذ هم دستته که مثلا امپراطور دستور داده داری از روش میخونی و از این لباس های روم باستان در مجلس سنا تنه آدمه :D بالاخره خیلی حال میده امیدوارم خدا حداقل اینو نسیب هر کس بکنه :)) مرسی ازت فرزام دوست با ارزش من، تنها ارزشت رو میشه اینطوری گفت که تو تنها کسی هستی که من باهاش در دنیای بیرون ارتباط دارم دیگه خودتم میدونی :hug: خودمم امیدوارم که سالم و موفق باشم و امیدوارم که باشم :mjface:

عاطفه: میدونی هر چی بیشتر میگذره اونجایی که دارم این نوشته ها رو از روی کاغذ میخونم در سنا، بیشتر جزئیات پیدا میکنه و این خیلی جذابه :)) منم پیشاپیش تولدت رو تبریک میگم :)) مرسی که برام آرزوی موفقیت و شادی روز افزون داری و امیدوارم خودت هم اینها رو داشته باشی و اگه نداشتی دلت بسوزه :)) شوخی میکنم :D من هیچ امیدواری به تو نمیدم، چون دکترها ازت قطع امید کردن :)) شوخی میکنم :D منم امیدوارم همیشه موفق باشی و در درونت احساس پُر بودن بکنی نه خالی بودن و همین خودش بقیه چیزهای خوب رو هم به همراه میاره :-bd

محمد امین: اهههههههههه داره تموم میشه، آقا مجلس سنا وسایلا رو بردارین که تا وقته این متن تموم میشه، سریع بریم خونه هامون که آب گرونه :)) عجب روز ضایعی به دنیا اومدم :)) اونم ساعت 12:25 ظهر :)) البته یک باحالی هم داره که هیچکس تولدت رو یادش نمیره، حتی مادربزرگ نوه عمه ت :)) نه جدی همه یادشون هست ولی هیچکس به روش نمیاره :D چی چی احسان رو بیشتر ببینم :D من موهام ریخت از دست این احسان :)) شوخی میکنم :D مرسی از لطفی که به من داشتی و اومدی تبریک گفتی :-bd :hug:

در آخر هم بگم که 13 نحص نیست اما 13 به در یا همون 13 فروردین برای افرادی که تو این روز به دنیا اومدن میتونه نحص ترین روز زندگیشون باشه، این حرف رو فقط افرادی که 13 فروردین به دنیا اومدن درک میکنن :D و در همین صورت میتونه بهترین روز زندگیشون هم باشه البته :D

مرسی از همگی :hug:
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Ehsan, farzam, kingmichael, atefe

02 آوریل 2013 17:13 #31130 توسط farzam
وحيد از اونجايي كه كلا من هديه واسه "" دوستانم "" كتاب ميگيرم
و از اونجايي كه نوع تفكر تورو ميدونم
و اينكه چه جور چيزايي مطالعه ميكني
واسه همين يك كتابي كه دوس داريو بگو واست بگيرم

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

02 آوریل 2013 18:05 #31132 توسط Ehsan
فرزام براش کتاب اموزش رابطه ی رئیس مرئوسی رو بگیر. =))

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, FeanoR

02 آوریل 2013 21:30 #31133 توسط bahareh
تولدت مبارک وحیدجان
چه روز جالبی به دنیا اومدی
انشاا.... صدوبیست سال عمر کنی و به هرچی میخوای برسی

03 آوریل 2013 09:55 #31134 توسط Michaellover
تولدت مبارک امیدوارم به همه آرزوهات برسی :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd:

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.